Emilia Chudobińska

Emilia Chudobińska

Warszawa

Jestem nauczycielką języka francuskiego. Pracuję w dwóch liceach w Warszawie.

Z EDUZ współpracuję od momentu powstania czyli od 2001. Uczestniczyłam jako nauczycielka języków francuskiego i hiszpańskiego oraz jako doskonalący się nauczyciel, dzieląc się swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami. W sesji egzaminacyjnej DELF w roku 2006 brałam udział jako egzaminator, a w kursie międzykulturowym 2007 jako tłumacz konferencji .

Decydując się na współpracę z Centrum EDUZ miałam pewność, że chodzi o zapotrzebowanie na dobry serwis wobec uczniów czyli, że odpowiadam na zamówienie o dobrą pracę oraz że nie zostanę zaskoczona nieprzewidzianymi okolicznościami, bo wszystkie strony ( uczniowie, rodzice, Pani Żmudzka i nauczyciel) są w stałym kontakcie i porozumieniu. I wszyscy mają na celu dobro ucznia i jakość wykonywanej pracy.

Jednocześnie cenię sobie kontakty między nauczycielami uczestniczącymi w sesjach i szkoleniach jako wymianę doświadczeń.

Ośrodek EDUZ jest wyjątkowy pod względem odpowiadania na bieżące zapotrzebowanie nauczycieli i uczniów. Cechuje go życzliwość wobec wszystkich współpracujących stron, bardzo solidne przygotowanie szkoleń i skuteczne motywowanie do zajęć warsztatowych.

Najważniejsze szkolenia, to o skutecznych metodach uczenia się, o zagrożeniach w sieci, motywacja i wychowanie.

Współpraca z Centrum EDUZ wraca mi wiarę w człowieka, który przede wszystkim kieruje się dobrem innych.